• با دعوت از فعالان حوزه رسانه، روابط عمومی و تبلیغات

    کمیسیون اطلاع رسانی و تبلیغات برای ترمیم اعضای خود فراخوان داد

    کد: 27092
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 401
    کمیسیون اطلاع رسانی و تبلیغات سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران عضو جدید می پذیرد.
    کمیسیون اطلاع رسانی و تبلیغات سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به عنوان یک کمیسیون موضوعی ، اتاق فکری برای تعیین سیاست ها و خط مشی سازمان درحوزه ارتباطات و اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و نحوه تعامل با ارگان ها و نهادهای مختلف صنفی و دولتی است.
     
     این کمیسیون می کوشد با ارایه استراتژی مشخص برای افزایش آگاهی رسانی، جایگاه عمومی سازمان را از طریق برقراری ارتباط و توسعه تعامل با اعضای صنف و نهادهای مختلف ارتقا بخشد.
     
    تحقیق و ارایه برنامه هایی در ارتباط با روش های توسعه سطح اطلاع رسانی و آگاه سازی صنف درباره فعالیت های سازمان و تسهیل ارتباطات موردنیاز بدنه سازمان با صنف، دستگاه ها و نهادهای مختلف از جمله اهداف کلی تشکیل این کمیسیون محسوب می شوند.
     
    در ابعاد ارتباطات بیرونی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، این کمیسیون تلاش می کند نقاط ارتباطی مورد نیازسازمان را با دستگاه های دولتی و حاکمیتی شناسایی کند تا به این ترتیب بتواند تسهیل گر ارتباطات بیرونی سازمان باشد.
     
     کمیسیون اطلاع رسانی و تبلیغات سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در راستای ترمیم اعضای خود از تمام فعالان حوزه رسانه، روابط عمومی و تبلیغات دعوت می کند درخواست خود را برای عضویت در این کمیسیون از طریق تکمیل این فرم اعلام کنند.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان