•  
        روسای ادوار هیات مدیره
         
        اثنی عشری - محمدباقر
         رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران - 7 دی ماه 1396 تاکنون
         
        دوره پنجم  
         
        سعادت - ناصرعلی
        رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور - 6 خردادماه 1394 تاکنون
        رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور - 29 بهمن ماه 1393 تاکنون
         رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران - 17 مهرماه 1393 تا 7 دی ماه 1396
         
        دوره چهارم
         
        داننده - آزاده

        رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور - 12 بهمن ماه 1390 تا 26 دی‌ماه 1391

        رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران - 14 مهرماه 1390 تا 17 مهرماه 1393
         
        دوره سوم
         
        رحمتی - پرویز
        رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور - 1 بهمن ماه 1387تا 6 مردادماه 1391
        رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور - 1 بهمن ماه 1387 تا 6 مردادماه 1388
        رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران - 25 مهرماه 1387 تا 14 مهرماه 1390
         
        دوره دوم
         
        سعیدی نائینی - امیرحسین
        رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور - 12 تیرماه 1384 تا 12 تیرماه 1387
        رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران - 26 اردیبهشت ماه 1384 تا 25 مهرماه 1387
         
         
        دوره اول
         
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان