•  
    موسسات خیریه مرتبط با اعضای صنف
     
     
    11 ایران
    www.11iran.ir
     
    این روزها ما دوستداران حوزه فناوری و فعالیت‌های اجتماعی دست به دست هم داده‌ایم تا با راه‌اندازی کمپینی به نام "11 ایران"، فرهنگ تعامل با 11درصد جمعیت جامعه معلول ایرانی را نهادینه کنیم تا کمک کنیم آنها بیشتر در جامعه دیده شوند و فرصت ایفای نقش در جامعه بیابند. هر کدام از ما می‌توانیم با "عضویت" درکمپین 11 ایران، وارد این حرکت حمایتی شویم و به‌صورت کاملا رایگان با ثبت نام در آن خود را به عنوان سفیر حامی این کمپین معرفی نماییم. به این طریق در ذهن‌مان و برای مملکت و مردم‌مان متعهد می‌شویم که حداقل با آگاه‌سازی همه‌جانبه در دایره ارتباطی پیرامون خودمان، حرمت‌گذاری به این جامعه 11 درصدی از کل جمعیت ایران را انجام دهیم و با این فعالیت دسته‌جمعی قدمی بلند در حوزه آگاه‌سازی این امر حیاتی برداریم. اگر همه مردم ایران یعنی میلیون‌ها نفر به این کمپین ملحق شوند و متعهدانه در تبلیغ این کمپین و توانمندسازی حضور معلولین در جامعه مشارکت نمایند، انرژی شگرفی را در این زمینه پدید می‌آورند که در یک مسیر و با تمرکز روی این موضوع می‌توان آینده خوب و روشنی را برای این جامعه دوست‌داشتنی فراهم کرد.
     
     
    مهربانه
    http://mehrabane.ir
     
    مهربانه پلتفرم تامین جمعی مالی با مدل اهدا برای اهداف خیریه، اجتماعی، بشر دوستانه و غیر انتفاعی است. در مقایسه با خیریه‌های سنتی، مهربانه حمایت‌های کاربران را برای پروژه‌های مشخص (با اهداف، هزینه و زمان‌بندی مشخص) جذب کرده و شفافیت کاملی در اجرای فعالیت‌هایش اعمال می‌کند. به این صورت که حامیان تک‌تک پروژه‌ها مشخص بوده و گزارش اجرای پروژه‌ها به صورت منظم به اطلاع کاربران می‌رسد. برای انجام این فعالیت‌ها، مهربانه از بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بهره می‌برد. به منظور رعایت ضوابط قانونی، «موسسه نیکوکاری مهربانه» به شماره ثبت ۳۹۴۱۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۰۹۸۲۶۶ در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ به ثبت رسیده و پروانه فعالیت آن نیز به شماره ۹۵/۰۱/۳۳۶۱۳ در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ صادر شده است. مطابق اساسنامه، موسسه با هدف تامین جمعی سرمایه برای پروژه‌های خیریه، توانمندسازی اشخاص نیازمند مالی یا غیر مالی، حمایت از انجام امور عام‌المنفعه و اجتماعی مجاز، و کمک به رشد موسسات و کسب‌وکارهای نوپا یا نیازمند تشکیل شده و در این راستا، ضمن استفاده از روش‌های سنتی از ابزارهای نوینی نظیر اینترنت و شبکه‌های جمعی و اجتماعی برای افزایش روحیه مشارکت جمعی و شفافیت استفاده خواهد کرد. روش اجرای اهداف تعریف شده نیز به صورت زیر در اساسنامه پیش‌بینی شده است: معرفی فعالیت‌های خیر و جمع‌آوری کمک های مردمی برای آنها؛ ایجاد سامانه‌های اینترنتی برای معرفی پروژه‌ها و مشارکت کنندگان به هم؛ جذب کمک‌های خیرین ایرانی و بین‌المللی و همکاری با نهادهای مشابه ایرانی و بین‌المللی؛ ترویج کار داوطلبانه برای گسترش اختصاص وقت افراد دارای دانش به ‌منظور ارزش‌آفرینی؛ ایجاد زمینه و سازوکار گسترش سرمایه‌های اجتماعی برای حرکت‌های سازنده. برای اجرای فعالیت‌های در نظر گرفته شده جهت رسیدن به اهداف تعریف شده، مهربانه از همکاری افراد و کسب‌وکارها در راستای مسوولیت اجتماعی آنها بهره می‌برد. ‌
     
     
    مهر گیتی
    mehrgiti.ir
     
    مهرگیتی موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه است متشکل از واحد های مختلف با هدف بنیادین تلاش برای ساختن ایرانی عاری از فقر فرهنگی با ماموریت مشارکت در احداث فضا های آموزشی - بخصوص مدرسه - و فرهنگی در مناطق محروم و نیازمند و حمایت مادی، معنوی و فرهنگی از دانش آموزان مستعد و محروم، در مناطق مختلف کشور با راهبردهای اساسی.
     
     
    مهیار
     www.mahyar-charity.ir
     
    موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار در سال 1387 با نیت پاک و همت چند انسان نیکوکار و دردآشنا باسرطان، در قالب نهادی غیرانتفاعی با شماره 23126 در مراجع قانونی کشور به ثبت رسیده است و از آن زمان تا کنون در جهت انجام امور خیریه در زمینه‌های پیشگیری، درمان، حمایت و نگهداری از مبتلایان به سرطان و خانواده‌های آنان و همکاری با مؤسسات و نهادهای مرتبط که موضوع فعالیت موسسه می باشد، در تلاش است.
    مهیار بر آن است که یکی از معتبرترین مراکز حمایتی بیماران سرطانی در ایران را ایجاد نماید. از آنجا که از سال 1370 موسسه خیریه محک متکفل وظیفه خطیر حمایت از کودکان سرطانی تا سقف سنی 14 سال شده است، مؤسسه مهیار با چشم انداز حمایت از بیماران سرطانی بالای 14 سال،‌ حرکت خود را آغاز نمود.
    موسسه خیریه همیاری مبتلایان به سرطان مهیار نهادی کاملاً مستقل، غیر انتفاعی، غیرسیاسی و یکپارچه است که ضمن توجه و احترام به ارزش‌ها و اعتقادات جامعه ایرانی، به اهداف عالی انسانی می‌اندیشد و دراین راه از حمایت‌های مالی و مشارکت‌های سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و غیر خصوصی و افراد نیکوکار داخل و خارج کشور در راستای تحقق مأموریت خود که همانا انجام امورحمایتی، درمانی برای مبتلایان و دردمندان سرطان است استقبال می‌کند.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     

     

     

     
   • درخواست عضویت در باشگاه مشتریان
    دریافت فایل اکسل مشخصات متقاضیان
    نمونه نامه درخواست کارت
    نمونه نامه معرفی نماینده جهت دریافت کارت
    درخواست ارایه خدمت در باشگاه مشتریان
    دریافت تفاهم‌نامه صدور ایران کارت
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان