•  
    بانک اطلاعات مهد کودک (مهدکلاب) / محصول
    کلیدواژه: مهدکودک ، MahdClub
    بانک اطلاعات مهد کودک (مهد کلاب) یک راهنمای جامع اطلاعات مهد کودک است که در سال 1395 با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن در یافتن مهد کودک مناسب برای ارزیابی والدین کودکان ایجاد شد و به این دلیل که بانک اطلاعات جامع راهنمای اطلاعات مهد کودک در کشورمان می باشد، به نام بانک اطلاعات مهد کودک (مهدکلاب) نام گذاری شد که هرسال بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

    محتوای پورتال:

    محتوای پورتال شامل اطلاعات مورد نیاز و ضروری شهروندان به شرح زیر می باشد:

    الف نام، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر، نام مدیر و ... مهد کودک که شهروندان به صورت روزانه از آن استفاده می کنند.

    ب امکان جستجوی مهد کودک در تمامی محلات، معابر و خیابانها در نقشه ی جامع کشور

    ج اطلاعات و پیامهای بازرگانی مهد کودک.

    د ارائه نسخه تلفن های همراه بانک اطلاعات

    کاربرد پورتال مهد کودک:

    پس از تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده در تمامی شهرهای بزرگ جهان از جمله تهران، تنها برخی از کاربردهای اصلی پورتال و مشابه خارجی، که توسط شهروندان مطرح شده است به شرح زیر می باشد.

    الف مشخصات و امکانات و خدمات مهد کودک موردنیاز مردم ، در این پورتال، براساس نزدیک ترین مرکز دسترسی به آن ها نسبت به محل زندگی و یا محل مورد نظر، معرفی شده است.

    ب با استفاده از پورتال، برای تحقیق و مقایسه و ارتباط و ثبت نام در مهد کودک نیاز به تردد غیرضروری در سطح شهر و اتلاف وقت و انرژی و صرف هزینه های هنگفت، نیست.

    ج با بررسی شهریه و امکانات و دسترسی و خدمات مهد کودک موردنظر، از طریق تماس تلفنی و بررسی در پورتال و نرم افزار ، احتمال خسارات ناشی از عدم اطلاع کافی از شهریه و امکانات آن ها از بین می رود.

    د مهد کودک های مناطق مختلف از طریق این پورتال می توانند به ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن تبلیغ و امکانات خود را معرفی نموده و کودکان را ثبت نام کنند.

    ه در دسترس بودن اطلاعات مهد کودک ها در این مجموعه موجب تسهیل روابط مهد کودک ها و اولیای کودکان و مربیان شده و در نتیجه باعث رقابت سالم بین مهد کودک ها می شود.

    و مجموعه پورتال مهد کودک، برخلاف سایر رسانه ها، برای 365 روز در سال، 7 روز در هفته و 24 ساعت در شبانه روز قابل دسترسی می باشد.

    ز این مجموعه یک راهنمای جامع است که عدم حضور در آن، به نوعی عدم حضور در کانون مهد کودک ها تلقی می شود؛ چرا که از طریق این مجموعه تمامی مهد کودک ها خدمات و امکاناتی که تمایل به ارائه آن دارند را به راحتی می توانند معرفی کنند.
    مشاهده محصولات / خدمات
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان